Газета Аптека.ua про НУТРАНЕКСТ™ ОВАКЕЙР: на захисті жіночого здоров’я!

Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) відмічають у 1 з 15 жінок репродуктивного віку (15–44 роки), що робить цей ендокринний жіночий розлад однією з найпоширеніших проблем у цій віковій групі (Тривакс В., 2007).

 

В одному з досліджень було встановлено, що практично 70% жінок із цим захворюванням не підозрювали про його наявність (Марч В., 2010). Однак його небезпека для молодого жіночого організму полягає в тому, що СПКЯ є основною причиною безпліддя внаслідок метаболічних, гормональних дисфункцій і дисфункцій яєчників (Громова О. і співавт., 2013).

 

Читати далі

Газета Аптека.ua про НУТРАНЕКСТ™ ГепаКейр: печінка під захистом!

У правому підребер’ї знаходиться життєво важливий орган нашого організму – печінка. «Фільтр», «хімічна лабораторія» – як тільки не називають печінку, враховуючи її складну функціональну роботу. Печінка є найбільшою травної залозою (маса близько 1,5 кг) в організмі. Однак на вироблення жовчі для забезпечення травлення її роль не закінчується. Адже саме печінка захищає організм від токсинів, що в нього надходять, власних продуктів обміну і навіть мікроорганізмів. Тобто цей орган є таким собі «бар’єром» для непроханих «гостей». Печінка також забезпечує енергетичні потреби організму в глюкозі, конвертуючи в неї різні джерела енергії (глюконеогенез) і будучи «депо» глікогену.

 

Важливою є роль печінки в забезпеченні гормонального балансу і кровотворенні. Цікаво, що даний орган – своєрідне «депо» крові і в разі необхідності може викидати кров в судинне русло. Але незважаючи на те що роль печінки в організмі важко переоцінити, мало хто замислюється про підтримку даного органу, адже він довго «мовчить» про свої проблеми, заявляючи про себе лише в тяжких випадках. Але це не привід ігнорувати турботу про печінку, тим більше що чинників, які порушують її роботу, в житті сучасної людини більш ніж достатньо.

 

Читати далі

Газета Аптека.ua про ЛІФГЕРБЗ™ ВіроСтоп: вірусам вхід заборонено!

З настанням холодів і початком сезону гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ) у багатьох з нас починаються «перегони» наввипередки із застудою. У хід йдуть різноманітні засоби для попередження та боротьби з ГРВІ, щоб зміцнити імунітет та надати йому сил для перемоги над вірусами. У пошуках надійного та безпечного способу захисту від грипу та інших ГРВІ хтось покладається на поради сусідки чи телефонує рідним та знайомим, інші — довіряють своїй інтуїції, а дехто прямує одразу до аптеки за рекомендацією провізора. При цьому мало хто з нас насправді приділяє багато уваги вивченню складу продукту, який купує в якості помічника в сезон застуд. І даремно, адже це визначає безпеку засобу.

 

Читати далі

НутраНекст АлкоКейр

НутраНекст АлкоКейр – суміш з яскраво вираженим смаком лимона, в яку входять: силимарин, N-ацетил цистин з аміно-кислотами, вітаміни і електроліти, які допомагають відновити водний баланс, покращують самопочуття і відновлюють сили. Ретельні наукові дослідження і аналіз цієї унікальної формули показали, що цей продукт забезпечує організм необхідними речовинами, які підтримують здоров’я і допомагають відновити сили.  

 

Склад НутраНекст АлкоКейр спеціально розрахований на відновлення водного балансу і нормалізації самопочуття після прийому алкоголю і для людей, які ведуть активний нічний спосіб життя. АлкоКейр слід прийняти перед сном, щоб освіжити сили, відновити всі функції організму.  

 

Рекомендації до застосування:

Для усунення симптомів похмілля після прийому алкоголю  

 

Детальніше

НУТРАНЕКСТтм ГепаКейр

Нутранекст ГепаКейр складається з трьох важливих компонентів, призначених для захисту печінки, а також з шести інших важливих складових комплексу вітамінів групи В

 

Силімарин (відомий як розторопша) використовується як натуральний засіб для лікування захворювань печінки, таких як цироз, жовтяниця, гепатит, розлади жовчного міхура.

 

L-орнітин L-аспартат дуже важлива добавка, яка забезпечує відносно швидке поліпшення і більш коротку госпіталізацію пацієнтів з цирозом печінки, що знаходяться на розширеному лікуванні печінкової енцефалопатії.

 

N-ацетил цистин використовується як антидот для усунення токсичної дії на печінку, викликаної передозуванням нестероїдними протизапальними засобами.

 

Рекомендації до застосування:

Застосовувати як харчову добавку при лікуванні різних захворювань печінки, таких як цироз, жовтяниця, гепатит, розлади жовчного міхура.

 

Детальніше

Зв'яжіться з нами

Залиште Ваші контактні дані у формі нижче, і наш фахівець зв'яжется з Вами, відповість на всі Ваші запитання і проведе консультацію по препаратам лінійки Vardhman Healthcare

Наш офіс
03058, м. Київ, вул. Машинобудівна, 8

Phone: ‎0 800 75 12 10

E-mail: contact@vhcare.com.ua