Наша місія

Наша місія – своєчасно і економічно вигідно надавати кращі зразки безпечних та ефективних продуктів охорони здоров’я нашим клієнтам по всьому світу!

Лідер в області

Лідер в області фармацевтичного, трав’яного і нутрицевтики, Vardhman Healthcare поєднує в собі доброту природи в самих різних продуктах, які поширюються серед клієнтів по всьому світу.

27 років бездоганної роботи

VSPL це – 27 років бездоганної роботи!

Вас вітає компанія «Вардхман Хелскейр» («Vardhman Healthcare»)

Дозвольте надати Вам коротку інформацію про нашу компанію.

«Вардхман Хелскейр» (Індія) здійснює діяльність в сфері охорони здоров’я, займається лікарськими засобами, АФІ, рослинним (аюрведичні) і нутрицевтической сегментом.

Ми прагнемо забезпечувати міжнародні ринки в країнах Південно-Східної Азії, Близького Сходу, країн СНД, Латинської Америки, Східної та Західної Африки, а слідом за ними – європейський ринок / ринок США, надаючи якісну продукцію виробництва сертифікованих ВООЗ-GMP асоційованих компаній.

В Україні ми представлені 23 продуктами (нутрицевтика / косметика).

Географія поширення і асортимент продукції «Вардхман Хелскейр» щороку розширюється, а це значить, що росте число людей, які вважають, що профілактика здоров’я вигідніше, ніж лікування хвороб.

Vardhman Healthcare

Лідер в області виробництва фармацевтичних, трав’яних і нутрицевтической препаратів.

Компанія «Вардхман Хелскейр» – підрозділ компанії «Вардхман Стемпінгз Пвт. Лтд. »(« Vardhman Stampings Pvt Ltd »), створеної в 1989 році з головним офісом в г.Ахмедабад і представництвами в Європі, Латинській Америці, Африці, Південно-Східної Азії, Австралії – Нової Зеландії, Близькому Сході – Дубай.

«Вардхман Стемпінгз Пвт. Лтд. »Експортує свою продукцію в більш ніж 40 країн. Г-н Діпак Шах, керуючий директор і головний виконавчий директор Vardhman Healthcare, має багаторічний досвід у створенні нових підприємств і, зокрема, маркетингу фармацевтичних продуктів по всьому світу.

Вардман Хелскейр

Торгова марка «Нутранекст» – нутрицевтичні комплекси, розроблені фахівцями для забезпечення організму необхідною кількістю амінокислот, вітамінів, мінералів і ферментів. Вони є обов’язковою частиною щоденного раціону.

Продукти, що входять в комплекс, підібрані з урахуванням їх дії на різні органи і системи. Ми переконані, що сили природи, закладені в травах і натуральних поживних компонентах, здатні сприятливо і правильно впливати на наше здоров’я і самопочуття.

Вардман Хелскейр

Торгова марка «ЛіфГербз» – це комплекси в яких, за допомогою сучасних інноваційних технологій, дбайливо збережені корисні речовини лікарських трав для профілактики і допомоги при лікуванні як хронічних, так і загальних захворювань організму.

Їжу можна і потрібно розглядати не тільки як набір ХАРЧОВИХ РЕЧОВИН, але і як потужний ФАРМАКОЛОГІЧНИЙ КОМПЛЕКС, що дозволяє управляти станом організму.

Розробляючи комплекси ЛіфГербзтм ми постійно вдосконалюємо рецептури і обов’язково враховуємо думки фахівців в області охорони здоров’я про необхідність доповнювати їжу дефіцитними компонентами.